درباره شرکت پارس فیوژن

گروه صنعتی شرکت پارس فیوژن در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های جوش پلی اتیلن  فعالیت خود را از مهرماه سال ۱۳۷۳ آغاز نموده است.

در حال حاضر تولیدات شرکت پارس فیوژن افزون بر بیست کلاس مختلف از ماشین الات جوش از  نود تا هزار و ششصد میلیمتر به همراه ابزار آلات و تجهیزات مرتبط با صنعت آب و فاضلاب و پتروشیمی می باشد.

این دستگاه ها شامل دستگاه جوش دوفک دستی کشویی و مکانیکی، دستگاه جوش چهارفک دستی کشویی، دستگاه جوش دوفک هیدرولیک مخصوص تعمیرات، دستگاه جوش چهارفک هیدرولیک دستی و برقی، دستگاه جوش پلی اتیلن , دستگاه جوش تولید اتصالات، دستگاه جوش انشعابات به لوله، انواع هیترهای دستی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، لوله بر ساده و دورانی، گیوتین ساده و هیدرولیک، اسکوییزر ساده و هیدرولیک، مولتی کلمپ و جوش فاضلابی می باشند.

از دیگر فعالیتهای شرکت پارس فیوژن میتوان انواع اتصالات لوله ی پلی اتیلن نظیر، سه راه، زانو، چهارراه و فلنج، تولید لوله های زهکش یو پی وی سی و تامین تجهیزات آبیاری انواع کلمپ های لوله-انواع اسکراپرهای دستی و روتاری انواع لوله برهای دورانی و گیوتینی انواع اسکوئیزرها و شکل دهنده ها و کشنده های هیدرولیک لوله های سایز بالا و همینطور ریخته گری انواع لوازم تجاری را نام برد.

همانطور که سابق بر این هم ذکر کردیم رسالت ما در این گروه صنعتی تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت مصرف کنندگان گرامی است. امید است با انتقادات و پیشنهادات موثر خود ما را در این راه دشوار همراهی نمایید.

 

پیام مدیر

در طول ۸ سال همکاری با ین مجموعه خوش نام بصورت متکلم وحده و بدون نیاز به نمونه های اصل خارجی و فقط با مطالعه و انالیز کاتالوگ های مختلف موفق به طراحی بی عیب و نقص و در بسیاری از موارد بهسازی اقلام با توجه به موجودیت مواد خام و امکانات تولید در داخل شدم که حاصل آن طراحی و نظارت ۵۰ درصدی در ساخت بیش از ۱۲ نوع دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن و دستگاه های تولید اتصالات جوشی از لوله های پلی اتیلن در قالب زانو’ سه راه و چهار راه و اتصالات سفارشی نامساوی و انشعابی و بیش از ۱۵ قلم انواع تجهیزات جانبی جوش به روش الکتروفیوژن شامل انواع کلمپ های لوله-انواع اسکراپرهای دستی و روتاری انواع لوله برهای دورانی و گیوتینی انواع اسکوئیزرها و شکل دهنده ها و کشنده های هیدرولیک لوله های سایز بالا می باشد. در سال ۱۳۷۹ بصورت مستقل وبا هدف ارائه بهسازی دوباره دستگاه ها و ایده های جدید وخارج کردن انحصار در ساخت و تولید تحت نام پارس فیوژن وارد عرصه تولید شده و امیدوارم خداوند توفیق خدمت به کشور عزیزمان را سالیان سال به اینجانب عنایت فرماید .

 

 

 

 

 

مهدی بیگلری

(مدیریت گروه صنعتی پارس فیوژن)

 

پل های ارتباطی شرکت پارس فیوژن عبارتند از :

آدرس :

تهران، پاکدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار خیام، نبش جامی , پلاک ۹۱۰

تلفن :

۳الی۳۶۴۲۷۲۴۲-۰۲۱

نمابر:

۰۲۱-۳۶۴۲۷۲۴۱

ایمیل : info@parsfusionbiglari.ir

تماس مستقیم با مدیریت :

۰۹۱۲-۳۳۶۷۳۷۰

تماس با واحد فروش :

۰۹۱۲۵۳۵۳۰۳۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *