هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن (اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن)

هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن

هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن (اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن)

هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن (اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن)جهت جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن کاربرد دارد.

صفحه هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن(اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن) از جنس آلومینیوم با روکش تفلون صنعتی بوده و ترموستات آن تا دمای ۳۰۰ درجه سانتی گراد قابل تنظیم میباشد.

اتوهای دستگاه جوش پلی اتیلن در سایز های ۱۱۰ ، ۱۶۰ ، ۲۰۰ ، ۲۵۰ ، ۳۱۵ ، ۴۰۰ ، ۵۰۰ ، ۶۳۰ ، ۸۰۰ ، ۱۲۰۰ تولید می شود.

هیتر های جوش یا اتوی لوله پلی اتیلن دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد.

هیتر جوش پلی اتیلن تا سایز ۴۰۰ معمولا از برق ۲۲۰ ولت و به صورت تک فاز کار می کنند.

هیترهای دستگاه جوش پلی اتیلن در سایز ۵۰۰ الی ۱۶۰۰ میلیمتر از برق ۳۸۰ ولت به صورت ۳ فاز قابلیت کار را خواهد داشت. هیتر پلی اتیلن دارای دو صفحه همسطح از جنس تفلون گرانیتی بوده که داخل این دو صفحه یک المنت خم کاری شده قرار دارد و المنت ۲۵۰۰ وات به جریان یک ترموستات که از ۳۰۰-۰ درجه قابلیت تنظیم دارد متصل بوده با تنظیم دمای ۲۲۰ درجه جهت لوله پلی اتیلن به صورت اتومات فعال خواهد بود. همیشه سعی شود در استفاده از هیتر یا اتوی جوش پلی اتیلن نهایت دقت در کنترل دما و تمیزی صفحه گرانیتی دقت به عمل آید.

هیتر پلی اتیلن:

هیترجوش پلی اتیلن در اندازه و سایزهای مختلف قابلیت تولید را داشته و میتوان به سفارش مشتری مدل های مورد نظر را طراحی نمود.

هیترجوش پلی اتیلن دارای دو صفحه آلومینیومی صاف و پرداخت شده با روکش تفلون صنعتی میباشد.

 جهت جوش لوله های پلی اتیلن با استفاده آسان به منظور جوش خطوط انتقال آب و یا تعمیرات آن کاربرد دارد. هیترجوش پلی اتیلن مجهز به ترموستات مکانیکی به همراه ترموکوپل ، المنت میله ای، پایه  است که صفحات آن دارای پوشش تفلون صنعتی با ضخامت استاندارد می باشد.

هیتر های جوش یا اتو لوله پلی اتیلن دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد.

هیترجوش پلی اتیلن تا سایز ۴۰۰ معمولا از برق ۲۲۰ ولت و به صورت تک فاز کار می کنند.

هیترجوش پلی اتیلن در سایز ۵۰۰ الی ۱۶۰۰ میلیمتر از برق ۳۸۰ ولت به صورت ۳ فاز قابلیت کار را خواهد داشت. هیترجوش پلی اتیلن دارای دو صفحه همسطح از جنس تفلون گرانیتی بوده که داخل این دو صفحه یک المنت خم کاری شده قرار دارد و المنت ۲۵۰۰ وات به جریان یک ترموستات که از ۳۰۰-۰ درجه قابلیت تنظیم دارد متصل بوده با تنظیم دمای ۲۲۰ درجه جهت لوله پلی اتیلن به صورت اتومات فعال خواهد بود. همیشه سعی شود در استفاده از هیتر یا اتوی جوش پلی اتیلن نهایت دقت در کنترل دما و تمیزی صفحه گرانیتی دقت به عمل آید.

 

هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن
اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن
اتوی دستگاه جوش پلی اتیلن
هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن